Телевізор 55" Samsung QLED 4K QE55LS03FAUXUA
 Код товара
50935
в наличии
Smart телевізор, діагональ 55”, роздільна здатність екрана 3840х2160, HDR, цифровий тюнер DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, потужність звуку 40 Вт, OTS Lite, Q-Symphony, Dolby Atmos, 360 Audio, ОС Tizen™, Bixby, матовий екран, процесор NQ4 AI Gen2, режим Ambient, режим Multi-View, Daily+, ігровий режим, роз'єми HDMI х4, 2 x USB-A, 1 x USB-C, можливість настінного кріплення (VESA 200 x 200 мм), колір чорний.
Дополнительная информация
Бренд:
Samsung
Діагональ:
55 "
LED:
QLED
Підтримка HDTV:
4K UHD
Формат екрану:
16:9
Колір:
чорний
Наявність цифрового тюнера:
DVB-C
DVB-S2
DVB-T2
Акустична система:
2 динаміка
Телетекст:
так
Мультимедіа:
Smart TV (Доступ в інтернет)
Додаткові можливості:
Можливість кріплення на стіну
Запис відео
Підтримка HDR
Таймер сну
Слот CI+
Управління зі смартфона
Голосове управління
Ігровий режим
Бездротові інтерфейси:
Bluetooth
Wi-Fi
AirPlay
Виходи:
оптичний
Входи:
Ethernet (RJ-45)
HDMI x4
RS-232
USB x2
USB-C
Роздільна здатність:
3840x2160
Частота розгортки:
100 Гц
Споживана потужність:
90 Вт
Потужність звуку:
40 Вт
Висота без підставки:
709 мм
Ширина без підставки:
1238 мм
Глибина без підставки:
25 мм
Висота з підставкою:
743 мм
Ширина з підставкою:
1238 мм
Глибина з підставкою:
228 мм