Телевізор 65" Samsung Neo MiniQLED 8K QE65QN900FUXUA
 Код товара
50929
Нет в наличии
Дополнительная информация
Бренд:
Samsung
Діагональ:
65 "
LED:
QLED
Підтримка HDTV:
8K
Формат екрану:
16:9
Колір:
чорний
Наявність цифрового тюнера:
DVB-C
DVB-S2
DVB-T2
Акустична система:
4 динаміка
Мультимедіа:
Smart TV (Доступ в інтернет)
Додаткові можливості:
Можливість кріплення на стіну
Захист від дітей
Підтримка HDR
Таймер сну
Слот CI+
Голосове управління
Бездротові інтерфейси:
Bluetooth
Wi-Fi
AirPlay
Виходи:
оптичний
Входи:
Ethernet (RJ-45)
HDMI x4
USB x2
Роздільна здатність:
7680x4320
Частота розгортки:
100 Гц
Споживана потужність:
460 Вт
Потужність звуку:
70 Вт
Висота без підставки:
830 мм
Ширина без підставки:
1455 мм
Глибина без підставки:
38 мм
Висота з підставкою:
867 мм
Ширина з підставкою:
1455 мм
Глибина з підставкою:
257 мм