Телевізор Samsung QE65S95FAUXUA
 Код товара
50695
Нет в наличии
Smart телевізор, діагональ 65", роздільна здатність екрана 3840х2160, підтримка HDR, технологія екрана OLED Glare Free, цифровий тюнер DVB-T2. DVB-C, DVB-S2, потужність звуку 70 Вт, 4.2.2 канальний, Dolby Atmos, OTS+, технологія Q-Symphony, 360 Audio, ОС Tizen™ Smart TV, Bixby, режим Ambient, Apple AirPlay, Daily+, VRR, FreeSync Premium Pro, HGiG, режим Game Motion Plus, роз'єми HDMI х4, 3 x USB-A, 1 x USB-C, можливість настінного кріплення (VESA 400х300 мм), колір чорний.
Дополнительная информация
Бренд:
Samsung
Діагональ:
65 "
LED:
OLED
Підтримка HDTV:
4K UHD
Формат екрану:
16:9
Колір:
чорний
Наявність цифрового тюнера:
DVB-C
DVB-S2
DVB-T2
Телетекст:
так
Мультимедіа:
Smart TV (Доступ в інтернет)
Додаткові можливості:
Можливість кріплення на стіну
Об'ємне звучання
Підтримка HDR
Стереозвук
Таймер сну
Слот CI+
Управління зі смартфона
Голосове управління
Ігровий режим
RR
Бездротові інтерфейси:
Bluetooth
Wi-Fi
Виходи:
оптичний
Входи:
Ethernet (RJ-45)
HDMI x4
USB x3
USB-C
Роздільна здатність:
3840x2160
Частота розгортки:
100 Гц
Споживана потужність:
108 Вт
Потужність звуку:
70 Вт
Висота без підставки:
829 мм
Ширина без підставки:
1443 мм
Глибина без підставки:
11 мм
Висота з підставкою:
894 мм
Ширина з підставкою:
1443 мм
Глибина з підставкою:
268 мм