Телевізор Samsung QE75QN90FAUXUA
 Код товара
50927
Нет в наличии
Дополнительная информация
Бренд:
Samsung
Діагональ:
75 "
LED:
QLED
Підтримка HDTV:
4K UHD
Формат екрану:
16:9
Колір:
чорний
Наявність цифрового тюнера:
DVB-C
DVB-S2
DVB-T2
Акустична система:
4 динаміка
Мультимедіа:
Smart TV (Доступ в інтернет)
Додаткові можливості:
Можливість кріплення на стіну
Захист від дітей
Підтримка HDR
Таймер сну
Слот CI+
Голосове управління
Бездротові інтерфейси:
Bluetooth
Wi-Fi
AirPlay
Виходи:
оптичний
Входи:
Ethernet (RJ-45)
HDMI x4
USB x2
Роздільна здатність:
3840x2160
Частота розгортки:
120 Гц
Споживана потужність:
325 Вт
Потужність звуку:
60 Вт
Висота без підставки:
958 мм
Ширина без підставки:
1670 мм
Глибина без підставки:
28 мм
Висота з підставкою:
1017 мм
Ширина з підставкою:
1670 мм
Глибина з підставкою:
301 мм