Телевізор Samsung UE43U8000FUXUA
 Код товара
50682
в наличии
Дополнительная информация
Бренд:
Samsung
Діагональ:
43 "
LED:
так
Підтримка HDTV:
4K UHD
Формат екрану:
16:9
Колір:
чорний
Наявність цифрового тюнера:
DVB-C
DVB-S2
DVB-T2
Акустична система:
два динаміка
Мультимедіа:
Smart TV (Доступ в інтернет)
Додаткові можливості:
Можливість кріплення на стіну
Захист від дітей
Підтримка HDR
Таймер сну
Слот CI+
Управління зі смартфона
Голосове управління
Бездротові інтерфейси:
Bluetooth
Wi-Fi
AirPlay
Входи:
Ethernet (RJ-45)
HDMI x3
USB
компонентний
Роздільна здатність:
3840x2160
Частота розгортки:
50 Гц
Споживана потужність:
57 Вт
Потужність звуку:
20 Вт
Висота без підставки:
559 мм
Ширина без підставки:
958 мм
Глибина без підставки:
76 мм
Висота з підставкою:
609 мм
Ширина з підставкою:
958 мм
Глибина з підставкою:
157 мм