Конвектор електричний ARDESTO CH-1500MCA
 Код товара
45661
Є в наявності
Додаткова інформація
Електричний конвектор з механічним управлінням, класом захисту IP24 і потужністю 1500 Вт. Розрахований на обігрів 15 м2. Конвектори Ardesto підтримують два типи монтажу – настінний і підлоговий. Кронштейни та опори поставляються в комплекті з обігрівачем.
Напруга живлення:
230 В
Потужність:
1500 Вт
Встановлення на стіну
Можливе встановлення на підлогу з комплектом опор (у комплекті)
Функція антизамерзання «Anti-frost»
Захист від перегріву
Автоматичне підтримування температури
Ступінь захисту оболонки – IP24
ІІ клас захисту від ураження електричним струмом
Нагріваючий елемент – трубчастий (ТЕН) з алюмінієвим оребрінням
Електромеханічний капілярний термостат
Механічне керування
Закритий оребрений нагрівальний елемент
Номінальна потужність:1500 Вт
Рекомендована площа обогріву:
до 15 м2
Сила cтруму 5,8 - 6,8 А
Клас захисту від ураження електричним струмом:
II
Класс захисту оболонки:
IP24
Захист від перегріву
Захист від замерзання
Запобіжник захист від перекидання
Тип встановлення:
настінний
підлоговий (опори в комплекті)
Розмыри виробу:
660х450х120 мм
Вага виробу:
4,4 кг
Разміри в пакуванні:
720х475х100 мм