Генератор бензиновий  Konner&Sohnen KS12-1EATSR
 Код товара
47682
Є в наявності
Додаткова інформація
Паливо :
бензин
Вихідна напруга :
230 B
Номінальна потужність :
9 кВт
Максимальна потужність :
9.2 кВт
Альтернатор :
синхронний
Тип ДВЗ :
4-тактний
Модель двигуна :
KS 650
Об'єм двигуна :
625 см³
Потужність :
18.5 к.с.
Тип запуску :
електростартер (ключ)
Об'єм паливного бака :
55 л
Індикатор рівня палива :
Охолодження двигуна :
повітряне
Кількість розеток (230/400 В) :
3 шт
Розетки 230 В :
1 шт на 16 А
1 шт на 32 А
1 шт на 63 А
Вихід 12 В :
клеми
Функції :
роз'єм для блока ATS
авторегулятор напруги (AVR) :
дисплей :
лічильник мотогодин :
вольтметр :
Колеса :
Рівень захисту :
IP 23
Рівень шуму :
96 дБ
Габарити :
790x705x680 мм