Телевізор 65" Samsung QLED  QE65Q8FAAUXUA
 Код товара
50912
Є в наявності
Smart телевізор, діагональ 65", роздільна здатність екрана 3840х2160, HDR, цифровий тюнер DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, потужність звуку 20 Вт, OTS Lite, технологія Q-Symphony, Active Voice Amplifier, ОС Tizen™, Bixby, Daily+, Storage Share, режим Game Motion Plus, HGiG, AI Auto Game Mode, Q4 AI Processor, Quantum HDR+, HDR 10+, Supreme UHD Dimming, роз'єми HDMI х3, 2 x USB-A, можливість настінного кріплення (VESA 400х300 мм), колір чорний.
Додаткова інформація
Бренд:
Samsung
Діагональ:
65 "
LED:
QLED
Підтримка HDTV:
4K UHD
Формат екрану:
16:9
Колір:
чорний
Наявність цифрового тюнера:
DVB-C
DVB-S2
DVB-T2
Акустична система:
два динаміка
Телетекст:
так
Мультимедіа:
Smart TV (Доступ в інтернет)
Додаткові можливості:
Можливість кріплення на стіну
Об'ємне звучання
Підтримка HDR
Стереозвук
Таймер сну
Слот CI+
Управління зі смартфона
Голосове управління
Ігровий режим
Бездротові інтерфейси:
Bluetooth
Wi-Fi
AirPlay
Виходи:
оптичний
Входи:
Ethernet (RJ-45)
HDMI x3
USB x2
Роздільна здатність:
3840x2160
Частота розгортки:
50 Гц
Споживана потужність:
94 Вт
Потужність звуку:
20 Вт
Висота без підставки:
832 мм
Ширина без підставки:
1451 мм
Глибина без підставки:
26 мм
Висота з підставкою:
890 мм
Ширина з підставкою:
1451 мм
Глибина з підставкою:
270 мм