Телевізор 75" Samsung QLED 4K 50Hz QE75Q7F5AUXUA
 Код товара
49400
Відсутній на складі
Додаткова інформація
Бренд:
Samsung
Діагональ:
75 "
LED:
QLED
Підтримка HDTV:
4K UHD
Формат екрану:
16:9
Колір:
чорний
Наявність цифрового тюнера:
DVB-C
DVB-S2
DVB-T2
Акустична система:
два динаміка
Мультимедіа:
Smart TV (Доступ в інтернет)
Додаткові можливості:
Можливість кріплення на стіну
Підтримка HDR
Слот CI+
Бездротові інтерфейси:
Bluetooth
Wi-Fi
AirPlay
Входи:
Ethernet (RJ-45)
HDMI x3
USB
Роздільна здатність:
3840x2160
Частота розгортки:
50 Гц
Споживана потужність:
225 Вт
Потужність звуку:
20 Вт
Висота без підставки:
963 мм
Ширина без підставки:
1678 мм
Глибина без підставки:
61 мм
Висота з підставкою:
1008 мм
Ширина з підставкою:
1678 мм
Глибина з підставкою:
332 мм