Телевизор Samsung QLED 4K QE50Q7FAAUXUA
 Код товара
50932
Є в наявності
Додаткова інформація
Бренд:
Samsung
Діагональ:
50 "
LED:
QLED
Підтримка HDTV:
4K UHD
Формат екрану:
16:9
Колір:
чорний
Наявність цифрового тюнера:
DVB-C
DVB-S2
DVB-T2
Акустична система:
два динаміка
Мультимедіа:
Smart TV (Доступ в інтернет)
Додаткові можливості:
Можливість кріплення на стіну
Підтримка HDR
Таймер сну
Слот CI+
Управління зі смартфона
Голосове управління
Ігровий режим
Бездротові інтерфейси:
Bluetooth
Wi-FiAir
Play
Входи:
Ethernet (RJ-45)
HDMI x3
USB
Роздільна здатність:
3840x2160
Частота розгортки:
50 Гц
Споживана потужність:
130 Вт
Потужність звуку:
20 Вт
Висота без підставки:
647 мм
Ширина без підставки:
1120 мм
Глибина без підставки:
60 мм
Висота з підставкою:
694 мм
Ширина з підставкою:
1120 мм
Глибина з підставкою:
237 мм