Телевізор Samsung UE32F6000FUXUA
 Код товара
50680
Є в наявності
Смарт-телевізор із LED-екраном діагоналлю 32" і роздільною здатністю Full HD (1920x1080) — це компактне рішення з якісною картинкою та підтримкою HDR 10+. Завдяки технологіям Mega Contrast, Micro Dimming Pro та Contrast Enhancer зображення відтворюється з покращеною контрастністю та деталізацією. Частота розгортки 50 Гц.
Додаткова інформація
Бренд:
Samsung
Діагональ:
32 "
LED:
так
Підтримка HDTV:
1080p Full HD
Формат екрану:
16:9
Колір:
чорний
Наявність цифрового тюнера:
DVB-C
DVB-S2
DVB-T2
Акустична система:
два динаміка
Мультимедіа:
Smart TV (Доступ в інтернет)
Додаткові можливості:
Можливість кріплення на стіну
Підтримка HDR
Таймер сну
Слот CI+
Бездротові інтерфейси:
Bluetooth
Wi-Fi
AirPlay
Входи:
Ethernet (RJ-45)
HDMI x2
USB
Роздільна здатність:
1920x1080
Частота розгортки:
50 Гц
Споживана потужність:
65 Вт
Потужність звуку:
20 Вт
Висота без підставки:
439 мм
Ширина без підставки:
733 мм
Глибина без підставки:
73 мм
Висота з підставкою:
452 мм
Ширина з підставкою:
733 мм
Глибина з підставкою:
117 мм